Pytania i odpowiedzi

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o nasze domki mobilne

 

Czym jest domek mobilny HOUSE TO GO?
Dom mobilny typu tiny house jest alternatywą dla murowanego domku letniskowego lub przyczepy kampingowej. W związku z tym, że jest na kółkach, można go swobodnie przestawiać i przewozić. Możesz go wykorzystać jako domek wakacyjny, weekendową odskocznię od gwaru miasta lub jako biuro mobilne.

Czy mogę mieszkać w domku przez cały rok?
Domki są zaprojektowane tak, żeby komfortowo w nim mieszkać do minus 10°C . Najlepiej sprawdzą się jako domy sezonowe i całoroczne dla osób, którym pasują niższe temperatury. 

Czy mogę zamieszkać w domku od razu?
Tak, po zrobieniu 3 kroków. Wybierz stabilne ustawienie domku. Wezwij elektryka i hydraulika przy podłączeniu domku do mediów. Domek przygotowany w ten sposób jest gotowy do natychmiastowego zamieszkania. Jeśli chcesz, możesz nam zlecić ustawienie i podłączenie do mediów.

W jaki sposób domek zostanie dostarczony?

  • Domek dostarczamy bezpośrednio na działkę. Powierzchnia domu nie wymaga pozwolenia na budowę, a sam transport jest ubezpieczony. Formalności są ograniczone do minimum.
  • Możesz przewieź domek samodzielnie.  Musisz posiadać prawo jazdy kat. B+E (prawo jazdy na samochód osobowy + dodatek uprawniający na ciągnięcie ciężkiej przyczepy do 3500 kg) oraz odpowiedni samochód. Taki który ma możliwość ciągnięcia przyczepy do 3500 kg (są auta terenowe, część pick-upów, wybrane dostawcze).

Czy domek może poruszać się po drogach?
Domek jest na podwoziu z homologacją drogową, więc swobodnie można go przemieszczać.

Czy mogę zamówić indywidualny projekt?
Jesteśmy w stanie dostosować każdy model do indywidualnych życzeń klienta. Skontaktuj się z nami, pomożemy spełnić wszelkie potrzeby.

Gdzie można zobaczyć domki?
Aby obejrzeć domki mobilne, zapraszamy do naszej siedziby. Kliknij tutaj

Jak jest zabezpieczony domek przed kradzieżą?
W wersji top w standardzie montujemy kamery, monitoring oraz szyby antywłamaniowe. Dodatkowo podczas montażu polecamy odkręcić koła i zostawić domek na konstrukcji.

Czy można ubezpieczyć domek?
Z racji tego, że domek zbudowany jest na podwoziu, konieczne jest ubezpieczenie OC.

Masz inne pytania?

Zadawaj śmiało! Z przyjemnością na nie odpowiemy!


+48 600 02 10 10