Dlaczego warto kupić tiny house?

House to go widok na antresole

W HOUSE TO GO pomagamy rozwiązać problem z budową domku letniskowego dostarczając gotowy do zamieszkania domek mobilny.
Nasz mobilny domek typu tiny house ma wszystko czego potrzebujesz by wygodnie i bez pozwoleń zamieszkać na działce.

HOUSE TO GO to połączenie miłości do wypoczynku w stylu slow oraz 15-letniego doświadczenia w produkcji mebli.

HOUSE TO GO Parę ładnych lat temu sami stanęliśmy przed problem jak szybko zacząć odpoczywać na zakupionej działce. Postawiliśmy na klasyczną przyczepę kempingową. Rozwiązanie to rzeczywiście było szybkie, lecz niekoniecznie komfortowe.
Latem słońce grzało niemiłosiernie, w deszczowe dni panowała wilgoć, a w zimniejsze noce chłód było czuć dosłownie w kościach. Oglądając program w telewizji o mini domkach, Darek wpadł na pomysł, aby samemu zbudować taki domek.
Jak postanowił, tak też zrobił.

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w produkowaniu mebli na wymiar w DDFHome Mieszkaj. My zadbamy o resztę. wiedział jak zaprojektować powierzchnię aby była komfortowa i funkcjonalna do zamieszkania. Tak powstał pierwszy domek. A potem kolejne.

Przez te wszystkie lata pracy jako producent mebli stworzył setki projektów, które trafiały w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. 100% projektów było skończone zgodnie z podanym terminem realizacji. Jest szczególnie ceniony wśród architektów, ponieważ wiedzą, że meble będą wykonane tak samo dobrze jak przedstawia to wizualizacja.

Dorota dołączyła do zespołu jako osoba zafascynowana jakością pracy Darka. Jako Szefowa strategii i kreacji,  jest odpowiedzialna  za budowanie  strategii komunikacyjnej, wymyśliła nazwę, zbudowała stronę  www oraz wyszukuje różnych informacji żeby było o nas głośno.

 

Mocno wierzymy, że HOUSE TO GO jest idealnym rozwiązaniem aby prosto i komfortowo wypoczywać.

gotowe do zamieszkania domki
najwyższej jakości
dopracowane detale
komfortowe miejsce do wypoczynku i pracy
ekologiczne – praktycznie zerowy ślad węglowy
wybór dodatków pod twoje potrzeby
tiny house - mobilny domek na kołkach

dom dostarczamy i ustawiamy na działce